[VIDEO] Budimir zabio i asistirao za vrijedan bod na gostovanju kod Betisa!

22.02.2020. / Damir Žbulj

Naš velikogorički nogometaš Ante Budimir nastavlja pružati sjajne partije u dresu španjolske Mallorce, koja je u 25. kolu Primere na neugodnom gostovanju kod Betisa u Sevilli uzela važan bod odigravši 3:3 (2:2).

Fantastični Budimir je ponovno imao ključan doprinos, a u ovaj uspjeh ugradio i pogodak i asistenciju...

Ante je u 27. minuti zabio za 2:1 vodstvo svoje momčadi, kad je majstorski primio jednu loptu i nakon okreta hladnokrvno poentirao...

U 70. minuti je upisao dodavanje za Japanca Kuba, koji je postavio konačni rezultat dvoboja.

Mallorca je i dalje bez pobjede na gostovanju, a ovo im je bio tek drugi osvojeni bod na strani. Trenutno su na 17. poziciji ljestvice s 22 osvojena boda, jednim ispred Celte i dva više od Leganesa i Espanyola, koji imaju i utakmicu manje.

Budimiru je ovo već deveti prvenstveni pogodak sezone, a na vrhu najboljih strijelaca LaLige je Leo Messi s 14 golova za Barcelonu.

Iduće reprezentativno okupljanje je krajem ožujka, kad Vatreni igraju prijateljske utakmice sa Švicarskom i Portugalom. Idelana je to prilika za izbornika Dalića da iz prve ruke vidi Budimirove napadačke mogućnosti uoči priprema Hrvatske za Europsko prvnestvo!