[VIDEO] Epic Brozo ponovno zabija

29.10.2018. / Damir Žbulj

U desetom kolu talijanske Serie A Inter je na gostovanju u Rimu kod Lazija bio izuzetno uvjerljiv te je slavio s 3:0 (2:0).

Drugi pogodak za goste postigao je Okujac Marcelo Brozović, pet minuta prije odlaska na odmor.

Ukrotio je odbijenu loptu nakon kornera, namjestio se na lijevu nogu i s 20-ak metara sjajno poentirao...

Marcelo je na terenu bio cijeli dvoboj, zaradio je i javnu opomenu, a to mu je drugi prvenstveni gol sezone.

Čitavu utakmicu za Inter odigrali su i Ivan Perišić i Šime Vrsaljko, dok je Milan Badelj u dresu Lazija već u 34. minuti morao napustiti travnjak zbog ozljede.

Inter je trenutno drugi na ljestvici s 22 boda, koliko ima i Napoli, šest manje od vodećeg Juventusa.

Brozović je nedavno oduševio nogometni svijet fenomenalnim potezom 'krokodila' na gostovanju u Barceloni, kad je nadmudrio Luisa Suareza prilikom izvođenja slobodnog udarca...