Goričani dobili prvi pripremni dvoboj, slijedi okršaj s Cibonom

02.09.2018. / Damir Žbulj

Košarkaši Gorice odigrali su prvu pripremnu utakmicu prije početka povratničke sezone u premijerligaškom društvu.

U Gradsku sportsku dvoranu stigao je Agrodalm, a ekipa Josipa Sesara slavila je s 88:74.

Nakon prve dionice Gorica je vodila 17:13, a u drugoj četvrtini prednost je bila dvoznamenkasta. Na poluvrijeme se odlazi s 39:30 za naše košarkaše.

U nastavku se igrala 'ratnička' košarka, Agrodalm je dobro namučio Goričane, što je i poanta ovakvih utakmica u ranoj fazi priprema.

Priliku su dobili i novi igrači, Vučić i Anzulović, dok je Kapusta zbog lakše ozljede propustio ovaj dvoboj.

U idućoj prijateljskoj utakmici Gorici je protivnik Cibona. Točni termin odigravanja bit će objavljen naknadno.

Sezona počinje 6. listopada na gostovanju kod Šibenika.