[VIDEO] Snimka velikog slavlja Gorice nad Varaždinom

01.05.2018. / Damir Žbulj

Nogometaši Gorice slavili su u prošlom kolu možda i u najvažnijoj utakmici sezone, kod kuće 4:2 protiv Varaždina, izravnog konkurenta u borbi za direktan plasman u HT Prvu ligu.

Ekipa pod vodstvom Ivana Preleca odigrala je na visokoj razini, postigla je četiri pogotka i nadamo se kako će u preostala četiri nastupa nastaviti s odličnim partijama, pozitivnim rezultatima i kako će i prije posljednjeg kola osigurati svoje mjesto u hrvatskoj klupskoj nogometnoj eliti.

Za sve koji su propustili, pogledajte snimku sjajnog drugoligaškog dvoboja na Gradskom stadionu u izvrsnoj nogometnoj atmosferi...

“Mislim da smo odigrali odlično prvo poluvrijeme i nešto slabije drugo. Ulazak u utakmicu je bio odličan i ostaje žal što prvo poluvrijeme nismo postigli još koji pogodak. Gol smo primili iz jedinog ulaska protivnika u naš šesnaesterac i to je bilo upozorenje kako moramo biti maksimalno koncentrirani cijelu utakmicu. U nastavku susreta smo malo stali i u nekim situacijama gdje smo trebali razigrati, odlučili smo individualno rješavati situacije i time si malo zakomplicirali završnicu susreta. Na kraju moramo biti zadovoljni, jer smo u globalu odigrali jednu od najboljih utakmica u sezoni i ono što je meni najdraže da je publika bila zadovoljna. Ovim putem bih se htio zahvaliti svim navijačima našeg kluba na podršci i pozivam sve da nas prate i dalje," poručio je poljski veznjak Michal Maslowski, jedan od najboljih na terenu protiv Varaždinaca.

U idućem kolu Goričani u subotu 5. svibnja gostuju kod Sesveta, koja je na ljestvici na četvrtoj poziciji sa sedam bodova zaostatka za Goricom. Varaždin na svom terenu dočekuje drugu ekipu Dinama.