Vinogradar slavio u Kurilovcu

16.09.2017. / Sportska redakcija

Nogometaši Vinogradara u Kurilovcu su stigli do četvrte uzastopne pobjede svladavši domaći Udarnik s 3:0. Razlika u kvaliteti bila je preočita te su gosti zasluženo osvojili nova tri boda.

Od prvog sučevog zvižduka gostujući su se igrači postavili čvrsto i odlučno u svojoj namjeri da ostvare pobjedu. Inicijativu su naplatili već u 12. minuti kada je Igor Prijić po prvi puta matirao vratara Mattea Kamenjaševića. Bio je to i jedini pogodak u prvih 45. minuta, da bi početne minute nastavka donijele konačno razrješenje glede pobjednika.

Najprije je u 47. minuti zbog drugog žutog kartona prijevremeno igru morao napustiti Marijan Grdenić koji je uvelike olakšao posao gostima koji su iz tog prekida stigli do povećanja vodstva. Precizna lopta od strane Filipa Šćrbeca pronašla je u petercu Udarnika Marka Bjelanovića koji je glavom pogodio za 2:0. Konačnih 0:3 postavio je u 59. minuti Igor Prijić nakon sjajnog pogotka iz slobodnog udarca s ruba šesnaest metara.

Ostaje žal što je još kvalitetniju prezentaciju igrača jedne i druge momčadi pokvario vodom natopljen teren koji nije dozvolio pretjeranu kombinatoriku, čime su ostali zakinuti tek gledatelji koji su se u povećem broju okupili u Kurilovcu kako bi popratili ovaj derbi susret nakon kojeg su se svi složili kako pobjedi gostiju nema nikakve zamjerke.