Vodeći Ivanić bez milosti za Udarnik

28.11.2016. / Nefertum IT
Vodeći sastav Druge lige, Ivanić bez većih je problema projurio Velikom Goricom porazivši Udarnik s uvjerljivih 41:24. Bila je to kao što i konačni rezultat pokazuje igra mačke i miša, u kojoj su domaće igračice rezultatski priključak držale do devete minute i rezultata 4:4. U narednih 12. minuta gostujuće rukometašice rade seriju od 8:0, te odlaze na 12:4 nakon čega su samo povećavale prednost.

U 25. minuti imale su prvo dvocifreno vodstvo (6:16), a u istom ritmu razigrane gošće nastavile su i nastavku sureta. Svaku pogrešku od strane indisponiranih domaćih igračica kažnjavale su laganim pogocima zaustavivši se na brojci od 41.