Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa

27.04.2017. / Sportska redakcija

Udarnik i Vrbovec odigrali su zanimljivu i izrazito efikasnu četvrtfinalnu utakmicu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije. Prolazak dalje izborio je trećeligaš Vrbovec koji je u Kurilovcu slavio pobjedu od 3:2.

Za domaći sastav koji će sljedeće sezone igrati u trećeligaškom društvu bila je ovo dobra proba pred ono što ih tamo očekuje. Predstavila se domaća momčad itekako u dobrom svjetlu, za zaborav je jedino prvih pola sata u kojima su gosti kaznili sve propuste u njihovoj igri. Tri njihova udarca upućena u okvir gola završila su iza leđa vratara Domagoja Krnjčeca. Pogađali su redom Antonio Boroša, Antonio Kokot i Silvio Malkoč.

Slutilo je u tim trenucima na katastrofu, no do odlaska na odmor Udarnik je preko Gorana Petkovića i Nikole Brajka u posljednjim minuta prvog dijela smanjio na 3:2 učinivši utakmicu krajnje zanimljivom. Iako su u nastavku domaći igrači bili dominantniji stvorivši nekoliko izglednih prilika do promjene rezultata više nije došlo.

KUP NSZŽ, ČETVRTFINALE
NK UDARNIK – NK VRBOVEC 2:3 (2:3)
STRIJELCI: 0:1 Boroša (11), 0:2 Kokot (23), 0:3 Malkoč (26), 1:3 Petković (39), 2:3 Brajko (41)
NK UDARNIK: Kranjčec, Šarić, Krasnić, Ladović, Pralas (od 60. Ramljak), Brajko, Stojić, Grdenić (od 77. Šimić), Skrbin, Petković (od 46. Kelava), Džaja. TRENER: Damir Biškup
NK VRBOVEC: F. Jendriš, Horvatić, Malkoč, Ćosić, Tomić (od 46. N. Jendriš), Uremović (od 64. Gomerčić), Dimović, Boroša (od 46. J. Colarić), D. Colarić (od 58. Bradić), Kokot (od 64. Dodić), Petak. TRENER: Ante Klarić

Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa Vrbovec oprostio Udarnik od županijskog Kupa