'Žuta podmornica' sa sedam komada 'torpedirala' Meštricu

11.04.2023. / Damir Žbulj

U posljednjem dvoboju 21. kola Jedinstvene županijske nogometne lige Mladost iz Obrezine na gostovanju kod Meštrice nije imala milosti...

Čak sedam puta su Mladostaši zatresli suparničku mrežu, dok je strijelac počasnog pogotka za Meštricu bio Jurica Mihalinčić, u finišu prvog poluvremena.

Luka Borković je već u šestoj minuti 'načeo' domaćina, ubrzo je poentirao i Bedeković, dok je Alen Crepulja s nova dva pogotka već u prvom poluvremenu riješio pitanje pobjednika.

U nastavku su se u listu strijelaca upisali i Marijo Tadić, Alan Pejak i Marko Ivančić, za uvjerljivih 1:7.

Ekipa Romana Župetića je na sjajnoj trećoj poziciji s 38 bodova, pet više od Poleta iz Buševca.

NK MEŠTRICA: Marko Juratović, Noa Prosenjak (Krunoslav Všetečka 52'), Ivan Krpečanec, Kristijan Šečić (Mateo Janječić 64'), Jurica Mihalinčić Patrik Karavla 72'), Marin Tuka (Valentin Borković 72'), Tomislav Janječić, Mario Skorin (Filip Krajina 64'), Luka Mravunac, Nikola Šebek (Matija Prigorac 72'), Marko Ćevid.

NK MLADOST OBREZINA: Stjepan Sučić, Stjepan Martinić, Leon Jurišić, Marijo Tadić, Adis Smajić, Domagoj Bedeković (Alan Pejak 54'), Marko Ivančić, Luka Borković, Šimun Matić, Luka Bubalo, Alen Crepulja.

Na vrhu je Jaska Vinogradar s 55 bodova, šest više od Lomnice, koja se i dalje nada kako bi se u završnici sezone mogla umiješati u borbu za naslov prvaka.

-->>> Lomnica nastavlja 'stiskati' vodeću Jasku, Čaić i Mlinarić osigurali slavlje u Kučama

U idućem kolu, u subotu od 17 sati, Klas u Mičevcu dočekuje Polet, a Meštrica gostuje kod Sloge u Križu.

U nedjelju od 17 sati U Obrezinu stiže Turopoljac, dok u istom terminu Kupa je domaćin Lomnici.