Hat-trick kapetana Matušina u fešti Poleta u Mraclinu

18.04.2024. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina razočarali su svoje navijače u dvoboju trećeg kola Kupa Grada Velike Gorice, nakon što su na svom terenu poraženi od lokalnog rivala iz Buševca, koji u ligaškom natjecanju nastupa u rangu niže od Mraclina...

Iako su domaći došli do početne prednosti u 20. minuti preko Cvetnića, Polet je u finišu prvog dijela izjednačio, a početkom nastavka i okrenuo rezultat u svoju korist, zahvaljujući kapetanu Zvonimiru Matušinu.

Filip Dianežević, koji je u nastavku ušao s klupe, siguran je realizator kaznenog udarca u 66. minuti, za još jedno izjednačenje. Međutim, samo tri minute kasnije za novo vodstvo Poleta zabija Bruno Šestak, dok je Matušin 15-ak minuta prije kraja kompletirao svoj hat-trick za finalnih 2:4.

NK MRACLIN: Sonny Boy Dražić (Karlo Matejčić 77'), David Marjanović, Dominik Smolković, Juraj Cvetnić Ivan Kos 71'), Domagoj Matić, Ivan Kaurin, Marin Sudar, Antonio Perić (Filip Dianežević 54'), Marko Rakas, Toni Borovac. Trener: Tomislav Škrinjarić

NK POLET BUŠEVEC: Matija Halilić, Matija Brajković, Damir Matković (Leonardo Janječić 71'), Antonio Ivkić, Noa Ribarić (Damjan Banić 88'), Marko Župetić, Zvonimir Matušin, Mario Stuparić, Bruno Jušić, Pavao Galović (Filip Dejanović 71'), Bruno Šestak (Ivica Sučić 81'). Trener: Dejan Debijađi

U utorak Lukavec gostuje u Kobiliću kod Vatrogasca, dok će iduće srijede Gradići dočekati Jelačić iz Vukovine.

Kurilovec je slobodan, a priključit će se natjecanju u idućoj rundi, u polufinalu.

Mraclin će u 22. kolu 4. NL Središte Skupina B u nedjelju dočekati Croatiju iz Hrastja, dok će Polet u 22. kolu JŽNL-a u subotu gostovati u Kučama kod Turopoljca.