Jurič i Hajduk sredili 'fenjeraša', Mraclin nastavlja lov za vodećom Zelinom

17.10.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Mraclina nastavili su lov za vodećom Zelinom, nakon 2:0 pobjede nad Sutlom Laduč, koja se nalazi na dnu ljestvice 4. NL Središte Podskupina B.

Mraclin je poveo pogotkom Josipa Juriča u 16. minuti, dok je Igor Hajduk u 74. minuti otklonio sve dvojbe oko pobjednika ovog dvoboja.

U početnoj postavi bili su Sonny Boy Dražić, David Marjanović, Josip Domitrović, Mišo Đebro, Josip Jurič, Petar Milatović, Igor Hajduk, Emanuel Krznarić, Karlo Klarić, Bruno Dandić i Krešimir Budimir. Trener Dužić je u zadnjih 20-ak minuta napravio šest zamjena, a priliku su dobili Dejan Debijađi, Ivan Kaurin, Ivan Kos, Juraj Cvetnić, Slavko Vidović i Antonio Dadović.

U finišu sudačke nadoknade Kaurin je zbog 'verbalnog delikta' zaradio isključenje i neće ga biti u idućem kolu kad ekipa pod vodstvom Marijana Dužića gostuje u Topolovcu kod TŠK-a.

Gradići su na svom travnjaku upisali drugi ovosezonski poraz, slavio je GNK Tigar Sveta Nedelja s 2:0, golovima Šepaka i Brujića.

-->>> Miron Memić zabio za slavlje u Vukovini

U 11. kolu Gradiće čeka gostovanje kod Sutle-Laduč, dok će Ban Jelačić igrati kod Stupnika.