Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup

14.06.2018. / Sportska redakcija

Nogometna sezona na turopoljskim terenima i službeno je završila odigravanjem finalne utakmice Kupa Nogometnog saveza Velike Gorice između Lukavca i Kurilovca. Finalni susret odigran je pred lijepo popunjenim gledalištem u Lukavcu, a boljim izvođenjem jedanaesteraca pobjednički trofej osvojili su nogometaši Kurilovca koji su spretno stigli do lutrije udaraca s jedanaest metara.

Zgoditkom Džaje, Kurilovec je od 31. minute bio u vodstvu, koje je u drugih 45. minuta s dva pogotka iz kaznenih udaraca preokrenuo Mario Skorin dovevši Lukavec u vodstvo u 76. minuti. I kada se već činilo kako će Lukavec podići pobjednički trofej, ukazao se Mislav Čunčić koji je proigravanje Nikole Brajka pretvorio u izjednačujući zgoditak.

U izvođenju udaraca s bijele točke koncentriraniji su bili igrači Kurilovca koji je realiziravši šesti udarac pobjedu donio Stjepan Celiček. Prije toga vratar Domagoj Kranjčec koji je u igru ušao u sudačkoj nadoknadi obranio je udarac Josipu Mihanoviću, uz kojeg su za Lukavec neprecizni bili Valentin Borković i Ivan Britvec, dok su kod Kurilovca promašaje upisali Jurica Kovačić i Ivan Čolić.

FINALE KUPA NSVG
NK LUKAVEC – NK KURILOVEC 2:2 (5:6- 11m)
STRIJELCI: 0:1 Džaja (31), 1:1 Skorin (58- 11m), 2:1 Skorin (76- 11m), 2:2 Čunčić (90)
JEDANAESTERCI: 3:2 Skorin, 3:3 Hodak, V. Borković promašaj, Kovačić promašaj, Britvec promašaj, 3:4 Šarić, 4:4 Grdenić, I. Čolić promašaj, 5:4 Peršin, 5:5 Brajko, Mihanović promašaj, 5:6 Celiček
NK LUKAVEC: Luter, V. Borković, Britvec, Mihanović, Peršin, L. Borković (od 61. Grdenić), Skorin, Maslać, Hajduk, I. Hladni (od 68. Janus), Tuka. TRENER: Slaven Batovanja
NK KURILOVEC: Sučić (od 90. Kranjčec), Džaja, Čunčić, Celiček, Kovačić, Brajko, Hodak, I. Čolić (od 77. Pejak), Šarić, Šoštarec. TRENER: Damir Biškup

Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup Kurilovec nakon županijskog osvojio i gorički Kup