Leonardo Kovačić brončani na jakom turniru u Sesvetskom Kraljevcu: Ovo je mladim velikogoričkim hrvačkim nadama bilo prvo međunarodno iskustvo

19.10.2022. / Damir Žbulj

Osmo izdanje velikog međunarodnog turnira 'Sesvetski Kraljevec Open' privuklo je klubove iz Slovenije, Srbije, Sj. Makedonije, Slovačke, Rumunjske, Austrije i Italije, a sjajne rezultate ostvarili su i mladi natjecatelji iz Hrvačkog kluba Velika Gorica 1991.

"Naš klub predstavljala su četiri mlada dječaka, kojima je to ujedno bilo i prvo međunarodno iskustvo," javio nam je čelnik kluba Anri Targuš.

Posebno se istaknuo Leonardo Kovačić, koji je u konkurenciji mlađih dječaka u kategoriji do 65 kilograma osvojio brončanu medalju.

Filip Đukić u kategoriji do 40 kilograma i Antonio Dimovski u kategoriji do 54 kilograma osvojili su peta mjesta, dok je Vedran Hižar u kategoriji do 40 kilograma osvojio sedmo mjesto.

U Sesvetskom Kraljevcu, u dvorani Osnovne škole Iver, nastupili su mladi hrvači iz 29 klubova.