Lukavec u nastavku ispustio dva gola prednosti, ali ipak uzeo bod trećeplasiranom Gaju

05.03.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši Lukavca osvojili su prvi bod u nastavku trećeligaške sezone, doma protiv Gaja iz Mača, međutim, ostaje žal za boljim rezultatom jer je ekipa Slavena Batovanje imala dva pogotka prednosti na poluvremenu...

Luka Sedlaček je u 15. minuti realizirao kazneni udarac, dok je Marko Cimeša u 32. minuti zabio za 2:0 na semaforu stadiona u Lukavellu.

Ipak, gosti na samom početku nastavka Strjački smanjuje zaostatak, dok je Josipović šest minuta prije kraja postavio na konačnih 2:2.

Strjački je na isteku regularnog vremena zaradio drugu javnu opomenu i isključenje, ali Lukavec u sudačkoj nadoknadi nije uspio doći do pobjedničkog pogotka.

U početnoj postavi Lukavca bili su Nino Martin Luter, Bruno Bilić, Ilija Radulović, Marko Grdenić, Roko Ivezić, Karlo Althaller, Luka Sedlaček, Franko Žitković, Danijel Kahlina, Roko Krpan i Marko Cimeša, dok su u nastavku s klupe ušli Hrvoje Humeljak, Luka Borković, Ivan Krpečanec te Petar Gudelj.

Kurilovec je na gostovanju kod Karlovca 1919 ostao bez bodova zahvaljujući pogotku primljenom u 28. minuti dvoboja. Neven Laštro je svladao Išeka...

Za momčad Senada Harambašića od prve minute su na travnjaku bili Leon Išek, Tomislav Grdenić, Niko Tolj, Musa Ugbede, Mijo Šarić, Matej Resler, Đevad Selman, Marin Matoš, Marko Kušec, Ante Radoš i Ivan Knežić, a priliku su dobili još i Alili Habil, Antonio Bakula i Filip Župetić.

U idućem kolu na Udarnik stiže Segesta, dok će Lukavec gostovati kod Lučkog.