Nova fešta Turopolja: Tomislav Šutalo dvostruki strijelac, Robert Zorić 'džoker s klupe'

16.04.2023. / Damir Žbulj

Nogometaši Turopolja stigli su na svom travnjaku i do osme ovosezonske pobjede u 1. ŽNL Istok. Na otvaranju 18. kola gosti iz Banova nisu imali previše šanse, ali su u vrlo nervoznom dvoboju na teškom terenu 'nulu' čuvali do završnih pola sata.

Ipak, tada se ukazao Tomislav Šutalo, koji je probio obranu Jelačića. Utakmicu je u potpunosti prelomio pogodak Roberta Zorića u 83. minuti, dok je pet minuta kasnije Šutalo svojim drugim pogotkom postavio na konačnih 3:0.

U početnoj postavi Turopolja bili su Nikolas Culović, Adrian Perić, Mihael Vranešić, Kristijan Avramović, Matej Karlović, Andreas Šejić, Luka Zdunić, Ivan Jambrešić, Matej Robić, Tomislav Šutalo i Tomislav Lučić. Strijelac Zorić je u igru ušao 20-ak minuta prije kraja, dok su u završnici zaigrali i Blagušević i Cota.

U nedjelju se igraju preostali susreti ovog kola, Posavec dočekuje Dinamo iz Novog Čiča, Vatrogasac u Kobiliću igra važnu utakmicu protiv Gaja, a do novih bodova će Buna pokušati doći u Vezišću kod Milke Trnine. Svi dvoboji su na rasporedu od 17 sati.