Nove sjajne medalje za Pinky: Jan Putanec juniorski prvak Hrvatske, Simona Janković i Edita Zvonarić srebrne!

04.04.2023. / Damir Žbulj

Nove sjajne rezultate ostvario je velikogorički Pinky na judo prvenstvu Hrvatske za juniorke i juniore! Sudjelovalo je gotovo 200 natjecateljica i natjecatelja iz 37 hrvatskih klubova, a JK Pinky je nastupio s osam svojih mladih nada.

Izuzetno talentirani i borbeni Jan Putanec osvojio je naslov prvaka i zlatnu medalju, dok su Simona Janković i Edita Zvonarić bile srebrne, zaustavljene su tek u finalu te su zaslužile titulu viceprvakinja Hrvatske!

Mateo Tomašić je ovaj put u starijoj konkurenciji osvojio izvrsno peto mjesto, dok su boje kluba i našeg grada branili još i Borna Lasić, Dženis Tašaković, Michael Galović i Tin Boban.

Na U14 Prvenstvu Hrvatske Nika Martinović, Tin Saletović i Damjan Radmanić osvojili su peta mjesta, a nastupili su i Šimun Hren, Tin Antolčić, Andrija Blaž Matić, Lovro Brnada, Noa Gaspić, Brigita Gršetić, Karlo Jačimović, Lovro Katalenić, Antonio Madžar, Jakov Makek, Grgur Đaković, David Čonkaš, Rafael Vuković, Martin Tisanić, Matija Petrović.