Novi veliki rezultat rukometašica Udarnika: Derbi s Lokosicama ipak završio bez pobjednica!

15.10.2022. / Damir Žbulj

Još jedan vrhunski rezultat ostvarila je ekipa Udarnika pod vodstvom Darija Zrnića! Nakon sjajnih partija i pobjeda nad Samoborom, Liburnija Opatijom i Murvicom, derbi četvrtog kola 2. HRL Zapad, odigran u 'Bakariću', s drugom ekipom Lokomotive završio je bez pobjednica, rezultatom 25:25.

Tri minute prije kraja gošće su imale dva pogotka prednosti, ali su Ela Bajkuša i Diana Vincek svojim golovima osigurale su vrijedan bod velikogoričkim rukometašicama.

No, imao je Udarnik u prvom poluvremenu i pet golova viška, u nastavak se ušlo s 14:11, a domaće igračice imale su i minimalnu prednost i na početku 52. minute. Međutim, Lokosice su tada 'okrenule' stvari na terenu, ali nisu srećom uspjele na kraju doći do slavlja.

Napad je predvodila Bernarda Mostarlić s devet postignutih golova, dok je Ela Bajkuša precizna bila šest puta. Diana Vincek dodala je četiri komada, dok su po dvaput zabile i Magdalena Jurić, Anja Haramina i Nikolina Laco. Doprinos ovom vrijednom uspjehu dale su i Lea Krznar, Lena Dunđerović, Ana Jozinović, Nika Horvat, Anja Jambrešić, Lana Vrabelj, Lana Vrdoljak, Lea Bošković, Iva Štefan i Nera Butković.

U gostujućim redovima istaknule su se Iva Zrilić sa sedam i Katja Marić sa šest golova.

Udarnik je sada na drugom mjestu ljestvice sa sedam bodova, koliko ima i Lokomotiva 2, dok je vodeći Rudar na vrhu sa sve četiri pobjede.

U petom kolu Zrnićeve Udarnice gostuju kod Ivanića.