Odbojkašice Velike Gorice maksimalan učinak zadržale i kod Mladostašica

13.02.2023. / Damir Žbulj

Odbojkašice Velike Gorice nastavile su svoj savršen ovosezonski niz u 1. B HOL Sjever i na gostovanju kod zagrebačke Mladosti, točnije, kod njihove razvojne treće ekipe.

Igračice pod vodstvom trenera Vinka Ivelja i Dražena Uzelca bile su dominantne, domaćim odbojkašicama nisu dale nikakve šanse, a u tri seta rezultat je na kraju bio 11:25, 21:25 i 18:25.

U Domu odbojke - Bojan Stranić slavile su Erika Filipan, Antonija Mlinac, Stella Mlinac, Ema Đurak, Ema Injić, Mia Rebić, Mia Ninčević, Petra Predrijevac, Paula Pavlović, Lea Meštrović, Nikola Matić i kapetanica Mila Lukić.

U 13. kolu HOK Gorica je doma igrala protiv druge ekipe Dinama, a gošće su jednostavno bile nezadržive te su do bodova stigle bez izgubljenog seta, rezultatom 25:19, 25:13 i 25:21.

OK Velika Gorica je uvjerljivo vodeća ekipa na ljestvici s maksimalnim učinkom, dok prve pratiteljice iz ŽOK Ivanec i OK Kelteks II imaju po tri poraza.

U idućem kolu HOK Gorica gostuje u Petrinji, a kod lidera 1. B HOL Sjever dolazi Nedelišće Etling.

12. OK MEDVEŠČAK 13 2 11 14 33 0.4242 915 1077 0.8496 9

Odbojkaši Gorice su pak bili uspješni na gostovanju kod druge ekipe Siska, u 13. kolu 2. HOL Sjever - skupina jug.

U dvorani Zeleni brijeg vodila se velika borba, prvi set su Goričani dobili 25:23, u drugom su bili uvjerljivi 25:14, ali treća dionica je otišla na stranu domaćih odbojkaša 25:23. No, ipak je momčad Marka Barunovića u četvrtom setu 'dodala gas' pa je s 25:18 zaključila ovaj pobjednički nastup.

Odbojkaši Kravarskog su u ovom kolu bili slobodni.

U posljednjem kolu prvog dijela sezone Gorica će na svom terenu igrati protiv Daruvara, a Kravarsko dočekuje sisački Quirin.