Oslabljeni Udarnik pogreške odvele u poraz

08.11.2016. / Nefertum IT
Poslije dvije uzastopne pobjede (Sloga, Zamet II) rukometašice Udarnika na gostovanju u Omišlju na otoku Krku doživjele su poraz. Istominena domaća ekipa porazila je oslabljeni sastav trenera Deana Vučića u kojem nije bilo Nikoline Kordić, Valentine Krsnik, Tene Krsnik i Danijele Mihaljević s 24:20.

Dobro su Kurilovčanke ušle u utakmicu te su povele s 3:0 i 7:3 nakon čega se dogodio neobjašnjivi pad što domaće rukometašice koriste te do odlaska na odmor serijom 10:1 prelaze u vodstvo 13:8.  U nastavku susreta igračice Udarnika tehničkim pogreškama i promašajima iz čistih šansi omogućavaju domaćim rukometašicama da konstantno budu u rezultatskoj prednosti. Najbliže što su se približile bilo je minus dva u 57. minuti, no po već viđenom scenariju (promašaj sedmerca i tri zicera, op.a) omogućuju igračicama Omišlja da mirno privedu utakmicu kraju.

REZULTATI 7. KOLA
Rudar – Lokomotiva II 18:24, Sloga – Murvica 21:27, Zamet II – Senia 29:24, Omišalj – Udarnik 24:20, Samobor – Sisak 26:25, Zaprešić – Ivanić 30:41