Turopoljac uvjerljiv protiv Oborova

31.03.2019. / Sportska redakcija

19. kolo Prve županijske lige bilo je izrazito efikasno. Tome su uvelike pridonijeli i nogometaši Turopoljca koji su do vrha napunili mrežu Oborova. Nakon razočaravajućeg remija kod Bune, nogometaši Turopoljca sve svoje frustracije iskali su na slabašnim gostima iz Oborova koji su poraženi s 11:1.

Držali su se gosti nekih dvadesetak minuta, a kada je Milatović postigao prvi, a nedugo zatim Matek sljedeća tri zgoditka bilo je samo pitanje na koliko će se golova zaustaviti domaći nogometaši. Do isteka devedesete minute mrežu gostiju zatresli su 11 puta, što im je najuvjerljivija ovosezonska pobjeda.

1.ŽNL, 19. KOLO
NK TUROPOLJAC – NK OBOROVO 11:1 (5:1)
STRIJELCI: 1:0 Milatović (21), 2:0 Matek (23), 3:0 Matek (25), 4:0 Matek (27), 4:1 Dakić (33), 5:1 Milatović (45), 6:1 Milatović (50), 7:1 Kapović (56), 8:1 Šestok (59- 11m), 9:1 Čaić (63), 10:1 Milatović (70), 11:1 Markulin (76)
NK TUROPOLJAC: Zagorac, Kapović (od 77. Anđelić), Balenović (od 73. Petrović), Šestok (73. Markulin), Matek (od 46. Čaić), Đuksi, Milatović, Paradžik, Bušić (od 46. Jurić), Lučić, Šejić. TRENER: Vlado Horvat
NK OBOROVO: Matijević, Radman, Žilić, T. Budinski, Matošević, Smolko (od 46. Rajić), S. Budinski, Rašić (od 58. Tolić), Duvnjak, Dakić, Gavran (od 44. Sandelić). TRENER: Jozo Rašić

Turopoljac uvjerljiv protiv Oborova Turopoljac uvjerljiv protiv Oborova Turopoljac uvjerljiv protiv Oborova Turopoljac uvjerljiv protiv Oborova