[VIDEO] Althaller junak nove fešte Lukavca na Udarniku, Perica Vidak i Lučko preokretom porazili Kurilovec

16.10.2021. / Damir Žbulj

Fantastičnu utakmicu odigrali su nogometaši Lukavca, koji su na kurilovečkom Udarniku, svom domaćem travnjaku u jesenskom dijelu 3. HNL središte, dobili Karlovac 1919!

Ekipa Slavena Batovanje je u 11. kolu stigla do četvrte pobjede i još jednom je pokazala kako je zasluženo u ovom društvu!

Junak slavlja bio je Karlo Althaller, koji je zabio oba pogotka u 2:1 pobjedi nad Karlovčanima, koje s klupe vodi legendarni Igor Pamić.

Althaller je mrežu gostiju prvi puta zatresao u 14. minuti, fantastično iz 'slobodnjaka', a drugi gol zabijana isteku prvih pola sata...

Karlovac zaostatak smanjuje pola sata prije kraja preko Kristaja, ali Lukavec je u finišu ipak sačuvao pobjedu i stigao do nove velike fešte.

NK LUKAVEC: Nino MArtin Luter, Marijan Grdenić, Marko Grdenić, ROko Ivezić, Karlo Althaller, Armin Abazi (Antonio Šiprak 90'+3), Dino Konjevod (Luka Borković 61' / Ivan Kaurin 67'), Albert Valentinčić, Petar Gudelj, Roko Krpan, Ivan Krpečanec.

Nogometaši Kurilovca su identičnim rezultatom poraženi kod Lučkog. Resler je zabio jedini pogodak za goste, a Kurilovčani su imali i dosta primjedbi na suđenje u ovom dvoboju kod momčadi svojeg bivšeg trenera Perice Vidaka i za koju igraju Jan Paolo Debijađi, Petar Lucijan Čurek, Antonio Ćosić...

Matej Resler je u 13. minuti doveo Kurilovec u vodstvo, koji je na semaforu bilo sve do 65. minute, kad je Lučko iz kaznenog udarca stiglo do izjednačenja preko Josipa Marinića. Devet minuta prije kraja Mamadou Papa Seck postavlja konačnih 2:1.

NK KURILOVEC: Leon Išek, Tomislav Grdenić, Musa Ugbede (Tomislav Marelja 43'), Matej Resler, Niko Tolj, Đevad Selman, Antonio Bakula, Kristian Popović, Marko Kušec, Ante Radoš, Albin Saiti (Filip Župetić 85').

Lukavec i Kurilovec sada su poravnati na ljestvici s 13 osvojenih bodova, a u 12. kolu 3. HNL Središte Kurilovčani doma igraju protiv Mladosti iz Petrinje, a Lukavec gostuje kod Segeste u Sisku. Oba naša turopoljska trećeligaša imaju lijepu priliku za osvajanje novih bodova protiv momčadi s kraja poretka.