[VIDEO] Uspješno odrađen pripremni dvoboj u Sloveniji, iduće subote na Gradski stadion stiže Dinamo

24.03.2023. / Damir Žbulj

Ovu reprezentativnu pauzu nogometaši Gorice iskoristili su i za pripremni dvoboj na gostovanju kod slovenskog prvoligaša Domžala, kojeg su uspješno odradili, pobjedom 3:1.

Mrežu suparnika načeo je raspoloženi Fućak u osmoj minuti, ponovno se u listu strijelaca upisao i Toni Fruk, povratnik nakon ozljede, koji je zaigrao i prije nekoliko dana u okršaju s juniorima. Početkom nastavka zabio je i Vinko Petković, a istaknuo se i vratar Radošević, obranom kaznenog udarca u drugom poluvremenu.

U početnoj postavi bili su Banić, Đekić, Bralić, Krizmanić, Štiglec, Ndockyt, Suk, Mrzljak, povratnik Fruk, Matavž i Fućak. U drugom poluvremenu igrali su Radošević, ušao je i Žiger od 82. minute, Skrbin, Matković, Ćosić, Vojtko, koji je zbog oljede morao napustiti travnjak u 71. minuti pa je ušao Đekić te Pliushch, Raspopović, Majstorović, Julardžija, Petković i Vujnović.

"Druga pripremna utakmica ovaj tjedan i druga pobjeda. Mislim da smo odradili dobar posao i ono što smo trenirali smo pretočili u utakmice. Drago mi je što sam ponovno zabio i nadam se da ću nastaviti u ovom ritmu i da ću pomoći ekipi i da ćemo krenuti u jedan pozitivan niz. Drago mi je što sam se vratio, ova reprezentativna pauza mi je dobro došla, mislim da sam sad na 100 posto. Još je deset kola do kraja, sve se stigne i samo treba raditi. Vjerujem u ovu ekipu i kako ćemo na kraju ostvariti svoj cilj," rekao je nakon dobre partije u Domžalama.

Jurica Pršir nije bio na raspolaganju jer je s našom U-21 reprezentacijom, a u prijateljskoj utakmici protiv Izraela u Varaždinu u četvrtak bio je u prvih 11 izbornika Bišćana, što je dobar znak prije ovogodišnjeg Europskog prvenstva.

Trener Sopić je svojim igračima dao dva dana pauze i onda kreću pripreme za dolazak Dinama i posljednjih deset kola ove grčevite borbe za opstanak.

Utakmica 27. kola protiv hrvatskog prvaka i lidera na ljestvici igrat će se iduće subote, 1. travnja, s početkom u 17 sati, a ulaznice možete kupiti već danas po pretprodajnim cijenama.

Sektor C2 - 10 eura

*Za gostujuće navijače namijenjen je sektor C2.

ONLINE PRODAJA
ulaznice.hr
Online prodaja završava u subotu u 15:00 sati, kada počinje prodaja na blagajni Zapad.

PRODAJNA MJESTA
Osim online, navijači će ulaznice moći kupiti i u našem Fan pointu (Kolodvorska 36a, Velika Gorica) od ponedjeljka do petka od 14 do 18 sati te u Tisak Media poslovnicama u Zagrebu i Velikoj Gorici. Najbliža poslovnica u Velikoj Gorici je na adresi Šetalište Franje Lučića 1.

Blagajna Zapad radit će od 15:00 sati.