Razočaranje u Rakovcu: Kurilovčani senzacionalno ispali iz Županijskog kupa

28.04.2022. / Damir Žbulj

Nogometaši velikogoričkog trećeligaša Kurilovca doživjeli su veliko razočaranje u četvrtfinalu Kupa Nogometnog saveza Zagrebačke županije, na gostovanju kod Rakovca, ekipe koja se nalazi pri dnu 1. ŽNL Istok, šeste razine nogometnog natjecanja.

Domaćin je poveo autogolom Marka Kušeca početkom drugog poluvremena, ali je Matej Resler osam minuta prije kraja izborio raspucavanje.

Kurilovčani su odlično krenuli, Matija Halilić je obranio udarac Kreze, a nakon toga su precizni bili Resler, Selman, Završki i Župetić.

Domaći vratar brani penal Radošu, a u odlučujućoj seriji nije precizan Tomislav Grdenić.

NK KURILOVEC: Matija Halilić, Tomislav Grdenić, Ugbede Musa (David Ćaćić 60'), Habil Alili (Đevad Selman 46'), Fran Milatović (Matej Resler 46'), Ivan Bolješić, Marko Kušec (Ante Radoš 56'), Gabriel Krnjić (Mijo Šarić 46'), Stjepan Završki, Ivan Knežić, Filip Župetić.

Momčad Senada Harambašića u subotu u 3. HNL Središte od 17 sati na Udarniku igra protiv Lučkog.

Polufinale Kupa NSZŽ izborili su još i Sava Strmec, boljim izvođenjem jedanaesteraca u okršaju s Dugim Selom, Bistra je s 4:1 nadigrala Rugvica Savu, a Naftaš Ivanić je s 2:0 eliminirao branitelja naslova Samobor.