
20 godina umjetničkog stvaralaštva Ljiljane Mihaljević
U petak, 6. ožujka u Galeriji Galženica otvorena je izložba umjetnice Ljiljane Mihaljević, simboličnog naziva 'Sve je to igra', koja je okupila mnoštvo posjetitelja. Iz Galerije su iznimno ponosni što je nekoć njihova suradnica nakon školovanja u Italiji, sada na istome mjestu otvorila vlastitu izložbu, s nekim od djela koja do sada nisu bila prikazana oku javnosti.
- Jako se lijepo poklopilo da sam dobila poziv od voditelja Galerije Klaudija Štefančića, baš u 2020. godini u kojoj obilježavam 20 godina svoga profesionalnog rada. Na izložbi je samo jedan dio, presjek mojih slikarskih djela, budući da se bavim i multimedijom, od čega sam u izložbu uključila samo jedan dio, performans pod nazivom 'The Route' i 30 akrilika na platnu i drvetu - kazala nam je akademska slikarica Ljiljana Mihaljević.
Među brojnim posjetiteljima ove izložbe naišli smo i na njezinu majku Mariju, koja je ponosno šetala Galerijom, istaknuvši kako su se sav njezin trud i žrtva tijekom života isplatile, promatrajući umjetnička djela svoje kćeri Ljiljane.
Podsjećamo, izložba je otvorena za sve posjetitelje do 4. travnja 2020. godine.
Galerija slika

Povijesni preokret Turopoljca protiv lidera: U 15 minuta nadoknadili tri gola minusa, kapetan Tomislav Horvat u sudačkoj nadoknadi zabio za veliku feštu Kučana

Policajka vozila pod utjecajem alkohola i zabila se u dvorišnu ogradu u Vukovini

Gornja Lomnica: Pješak teško ozlijeđen nakon naleta kamiona

Tuđmanac i ove godine postaje centar sporta i dječjeg druženja i zabave: Bit će dodijeljena nagrada i za najbolju navijačku ekipu

Proljetni sajam na Tuđmancu otvorio vrata: Mirisi, boje i domaći proizvodi privlače građane

Odigran prvi ciklus Velikogoričke teniske liga: Još uvijek se stignete uključiti u natjecanje parova
