Ana Šantek i Ema Vuković iz Ekonomske škole predstavljat će Hrvatsku na Europskom statističkom natjecanju!
Ekipa "Ministrice" koju čine učenice 2. a razreda Ekonomske škole Velika Gorica, Ana Šantek i Ema Vuković, osvojile su 2. mjesto u Hrvatskoj u B kategoriji (1. i 2. razredi) pod vodstvom mentorice Nine Čuljak. U petak 12. svibnja prisustvovale su svečanom proglašenju pobjednika i dodjeli nagrada u hotelu Academia u Zagrebu u organizaciji Državnog zavoda za statistiku koji je uz Eurostat organizator natjecanja. Svečanosti su prisustvovali nagrađeni srednjoškolci iz raznih krajeva Hrvatske i njihovi mentori, članovi žirija kojeg čine istaknuti pojedinci koji se bave statistikom te predstavnici Državnog zavoda za statistiku.

Ministrice će s prvoplasiranom ekipom predstavljati Hrvatsku na Europskom statističkom natjecanju na kojem uz Hrvatsku sudjeluje još 18 zemalja Europske unije.
Ani i Emi čestitamo na fantastičnom rezultatu te im želimo puno uspjeha na Europskom statističkom natjecanju!
Galerija slika
Pomrčina Sunca u objektivu goričkog fotografa Gorana Jakuša: „Najdraže mi je slikati prirodu, a ovaj fenomen bio je posebno iskustvo“
Gradsko vijeće sastaje se u utorak, na Dnevnom redu 21 točka
SDP izrazio nezadovoljstvo uslugom HEP-a u Velikoj Gorici
Uznesenje Marijino – Velika Gospa: Posebno svečano u Vukovini, dolazi velik broj hodočasnika
Carević: Hajduk, kao i svaka ekipa, ima svoje nedostatke i nadam se kako ćemo ih iskoristiti
Grad Velika Gorica stavio se na raspolaganje za pomoć Omišu