BIS comedy dolazi u Buševec sa svojim stand up-om "SEXperiment"
02.12.2025. / Redakcija
Ogranak seljačke sloge Buševec poziva na novi urnebesni grupni stand up pod nazivom "SEXperiment" koji je na rasporedu u Domu kulture Buševec u nedjelju 7. prosinca od 18:00 sati.
-“Sexperiment” je tematski stand-up show BIS comedy kolektiva. Četiri izvođača pričat će o temi o kojoj svi najviše volimo pričati i slušati. Da prostite, pričat će o seksu. O tome kakvi su u krevetu (ili misle da jesu), kada se rijetko posreći, kakve sočne tajne čuvaju i kako su se sve osramotili. A jesu. Više puta. Večer bez cenzure i s puno odlične energije! Publiku će do suza nasmijati Tin Sedlar, Marko Dejanović, Hrvoje Krmelić i Admir Šećkanović - poručuju organizatori.
Prilog za ulaz je 10 eura, a rezervacija je obavezna na 098 829 907 (Nenad).
Zadnje objavljeno
Treće izdanje Geek Cona u Gorici: Bogatiji program i međunarodni karakter konvencije posvećene fantastici, gamingu i pop-kulturi
Gorica u Zemlji čudesa: Vikend u znaku fašničkog ludila, u subotu velika povorka i koncert Lidije Bačić
Katja Braica brani boje Hrvatske i Velike Gorice na Europskom prvenstvu: Puno sreće na ovom velikom, velikom natjecanju!
Brončana Lejla Lea Kajfeš ušla među TOP 10 u Europi, Matej Turković osvojio prvu mušku medalju za TKD Velika Gorica na velikim međunarodnim ETU turnirima
"Eko avantura Žapca Jure" u goričkim vrtićima je pun pogodak! Suradnjom VG Čistoće i vrtića mališani razvijaju svijest o očuvanju okoliša
Gradonačelnik čestitao mladim nadama KK Gorica