Budi mRAK: Besplatno cijepljenje protiv HPV-a u Gimnaziji i Zrakoplovnoj školi
Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije i Međunarodna udruga CroMSIC u sklopu javno- zdravstvene i edukativne kampanje Budi mRAK organiziraju u četvrtak 15. svibnja cijepljenje učenika srednjih škola i studenata protiv HPV-a i to čak na 11 lokacija diljem Zagrebačke županije.
Liječnici školske medicine cijepit će bez naručivanja, od 12:00 do 14:00 sati.
U Velikoj Gorici cijepljenje je organizirano u Gimnaziji i Zrakoplovno tehničkoj školu Rudolfa Perešina.
Javnozdravstvena i edukativna kampanja „Budi mRAK roditelj“ provodi se već šestu godinu zaredom, s ciljem povećanja procijepljenosti protiv HPV-a koji uzrokuje čak 6 vrsta raka!
U Hrvatskoj je cijepljenje protiv HPV-a besplatno za djevojčice i dječake, počevši od 5. razreda osnovne škole, pa sve do 25. godine života.

(Foto 1: FB Budi MRAK)
Pavao Galović s tri komada usmjerio Donji Hruševec prema slavlju, najbrži i najljepši gol Breške lige na dvoboju kravarskog i Dubranca
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču