'Cilj osvijestiti utjecaj medija na djecu': Centar za djecu, mlade i obitelj poziva roditelje u novi program
U Centru za djecu, mlade i obitelj traju upisi u novi ciklus programa za roditelje pod nazivom „Medijski podsjetnik za roditelje“.
Kako kažu iz Centra, cilj programa je informirati roditelje i osvijestiti utjecaj medija na djecu koja pohađaju od 1. do 4. razreda osnovne škole, ali i na sve članove obitelji.
Program se odvija u maloj grupi kroz 5 susreta koji se održavaju četvrtkom od 18.00 do 19.30 sati.
Planirani početak grupe je 26. ožujka, a sudjelovati mogu jedan ili oba roditelja čija djeca imaju od 7 do 10 godina. Grupu vode stručne suradnice Sandra Matijević, Jelena Kos i Marija Marelja, a upisati se možete osobno u Centru, na telefon 6231-734, putem FB stranice ili putem e-maila info@centar-dmo-vg.hr, a pohađanje programa je besplatno.
Prijave za grupu se primaju do 24. ožujka, napominju iz Centra.
Mlade nade goričkog rukometa na prestižnom turniru u Kataloniji: Ovo je nagrada našim dečkima za naporan rad i odricanje tijekom cijele sezone!
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske