Članovi gradskog SDP-a održali sastanak s mještanima Kobilića
Članovi velikogoričke Gradske organizacije SDP-a odazvali su se pozivu mještanke Kobilića Sanje Jurković Draganić te s tamošnjim žiteljima održali sastanak u Vatrogasnom domu.
Sastanku su prisustvovali predsjednica SDP-a Velika Gorica Ivana Mlinar, potpredsjednik Darinko Gučić, tajnik Branimir Mikšić, gradski vijećnici Ivo Jelušić i Ozren Robić te Berislav Župetić, član Gradskog odbora.
Kako su izvijestili, na sastanku su razgovarali o problemima prometa, javnog prijevoza, plinifikacije, optičkog kabla te otpada koji se odlaže i pali u mjestu. Kao ključna problematika istaknuta je nedovršena aglomeracija i pročistač zbog čega je ljudima onemogućen priključak na kanalizacijsku mrežu.

- Potrudit ćemo se svi zajedno iskoristiti sve dopuštene mogućnosti kako bi život naselja bio kvalitetniji, zdraviji, sigurniji, komunalno opremljeniji, prometno povezaniji, a nadasve prilagođeniji za ostanak i dolazak mladih ljudi i obitelji – zaključeno je na sastanku.
(Foto: GO SDP-a Velika Gorica)
U Pokupskom odana počast poginulim braniteljima Zagrebačke županije
Mladi hrvatski reprezentativac novi napadač turopoljskog prvoligaša!
Velikogoričani ponovno pokazali veliko srce: U tri dana prikupljene 194 doze krvi, 12 osoba krv darovale prvi put
Turopoljsko-posavska liga stiže u Kuče: Aktualni prvaci u velikom derbiju dočekuju Lazinu
Vrućina ne popušta: Temperature u Velikoj Gorici idućih dana iznad 35 °C, Crveni križ poziva građane na oprez
Medicinski centar Gorica otvorio pulmološku ambulantu, vodit će je dr. Ante Rebić