Coolins najavljuje novi singl "Prolazno je sve" uz spektakularni spot na Malti
Velikogorički pjevač Coolins, najavljuje svoj novi singl "Prolazno je sve". Pjesmu, za koju tekst i glazbu potpisuje Ivan Dvorneković, aranžman Ivan Vidović-Vida, a produkciju STEY, pratit će uzbudljiv videospot koji će biti snimljen na prekrasnim lokacijama Malte.
Ovo je još jedan korak naprijed u glazbenom putovanju Coolinsa, koji je u kratkom vremenu osvojio domaću glazbenu scenu. Spot će dodatno dočarati emotivnu poruku pjesme, a Coolins će prvi puta i režirati videospot, čime započinje novu fazu u svojoj karijeri.

‘Prolazno je sve’pjesma je koja nosi snažnu poruku o prolaznosti svega u životu i izazovima koje nosimo sa sobom. Ovo je za mene poseban projekt jer ne samo da otvaram novo poglavlje u svojoj glazbenoj karijeri, već i preuzimam režiju spota, što je veliki korak naprijed. Jedva čekam da podijelim ovu priču s publikom – izjavio je Coolins
Singl "Prolazno je sve" uskoro će biti dostupan na svim digitalnim platformama, a obožavatelji s nestrpljenjem iščekuju premijeru videospota.
Automobil naletio na zaštitnu ogradu na A3 kod Kosnice, vozač preminuo! Policija traži svjedoke
Budimir: Brazil? Odmah je osmijeh na licu
Uoči Cvjetnice tradicionalno podijeljene maslinove grančice i drenak
Buna gostuje u Mičevcu, Kučani stižu u Gradiće, derbi Mladosti i Velike Mlake u Obrezini
Muškarac popio tekućinu u lokalu u Kolarevoj i završio u bolnici! Policija istražuje slučaj
[VIDEO] Slavlje mladih nada goričke odbojke protiv zagrebačke Mladosti!