Crveni križ poziva na svibanjsku akciju darivanja krvi
02.05.2020. / Petar Brnada
Gradsko društvo Crvenog križa Velika Gorica s početkom idućeg tjedna kreće s novom akcijom dobrovoljnog darivanja krvi.
Akcija će i ovog puta biti trodnevna, a održat će se u novim prostorijama Crvenog križa na adresi Cvjetno naselje 16.
Započet će u ponedjeljak, 4. svibnja, kada ćete krv moći dati od 09:00 do 13:50 sati.
U utorak 5. svibnja, priliku da se odazovete akciji imat ćete od 12:00 do 17:50 sati, uz pauzu od 13:45 do 14:30 sati.
Posljednjeg dana akcije, 6. svibnja, krv će se prikupljati od 13:00 do 18:50 sati, s pauzom od 14:45 do 15:30 sati.
Foto: Gradsko društvo Crvenog križa Velika Gorica
Zadnje objavljeno
Solarni dnevni boravak i besplatna predavanja o ugradnji vlastite elektrane u Velikoj Gorici! Stiže nam Zelena energetska zadruga
Tjedna akcija goričke policije: Gotovo 50 prekršaja vozača, više od pola zbog brzine
Pijan galamio i razbijao po lokalu u Šćitarjevu, policija ga uhitila
Udruga žena Rakitovec pobijedila na 9. Štruklijadi u Buševcu
Pavao Galović s tri komada usmjerio Donji Hruševec prema slavlju, najbrži i najljepši gol Breške lige na dvoboju kravarskog i Dubranca
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...