Crvenkapica lutkarske scene „Ivana Brlić Mažuranić“ sutra u dvorani Gorica
16.01.2021. / Petar Brnada
Lutkarska scena „Ivana Brlić Mažuranić“ u dvorani Gorica u nedjelju će odigrati predstavu Crvenkapica- uz Ivicu i Maricu, Trnoružicu, Pepeljugu i Snjeguljicu, kultnu dječju bajku njemačkih književnika, braće Jacoba i Wilhelma Grimma.
Priča govori o djevojčici koju je majka poslala u posjet bolesnoj baki upozorivši je da se na putu ne smije zaustavljati, no djevojčica nije poslušala majčin savjet i sprijateljila se sa zločestim vukom, ne sluteći kakve će joj to nevolje donijeti.

Predstava je dobila nagradu za najbolju režiju na Međunarodnom festivalu kazališta lutaka PIF za 2009. godinu. Redatelj je Zoran Mužić, a igraju Helena Kalinić, Hrvoje Zalar i Ksenija Gregurić.
Cijena ulaznice iznosi 25 kuna, a predstava započinje u 17 sati.
Zadnje objavljeno
Emotivna priča o tragičnom gubitku: Drago Hedl Velikogoričanima predstavio svoj roman "Matija"
VG Čistoća najavila veliku kontrolu spremnika za miješani komunalni otpad!
"Čuvajmo baštinu": Svoj rad na očuvanju tradicije našeg kraja predstavio Goran Postić
Umjetnička škola Franje Lučića otvara pripremno obrazovanje suvremenog plesa za djecu
Bliži se Noć kazališta: U Gorici pogledajte "Stambeno pitanje", ulaznice su već u prodaji
Uskoro Dani okusa Zagrebačkog kraja: Mon Ami i Babriga pripremili ukusne menije po posebnim cijenama