Dani Debussyja u Velikoj Gorici
Umjetnička škola Franje Lučića Vas s ponosom poziva na "Dane Debussyja u Velikoj Gorici" , kojima će se i naš grad ucrtati na kartu svjetskih gradova koji će obilježiti 100. obljetnicu smrti velikog francuskog skladatelja.
Manifestaciju su osmislili nastavnici Škole Krešimir Starčević i Irena Paulus, a sastojat će se od zanimljivih koncerata, predavanja i projekcija filmova. Sva događanja odvijat će se u Koncertnoj dvorani U. Š. Franje Lučića (Slavka Kolara 39, Velika Gorica), a ulaz je slobodan.
U srijedu, 21. ožujka, u 18 sati održat će se koncert i predavanje učenika na kojem će mlade nade Umjetničke škole govoriti o francuskom skladatelju i izvoditi njegova djela. U četvrtak, 22. ožujka, slijedi zanimljivo predavanje na temu "Debussy i filmska glazba". O ovoj temi govorit će dr.sc.Irena Paulus u 18 sati.
U petak u 19 sati sliedi koncert nastavnika, a dani Debussyja završit će u subotu kada će se od 11 sati projicirati filmovi o francuskom skladatelju.
Mlade nade goričkog iTeama na turniru u Sisku, idući tjedan počinju treninzi na vanjskim terenima
Produljen rok za predaju zahtjeva za uskrsnicu
Tko je najuzornija seoska žena? Otvorene prijave za kandidatkinje
Radovi završili, semafor još ne radi, a stupići se uopće neće postaviti! Evo odgovora Hrvatskih cesta
FOTO Od danas se u gradu vozimo i električnim autobusima: Manje buke i manje zagađenja za Veliku Goricu!
Krenuo novi izbor za najboljeg mladog poljoprivrednika, prijavite se!