
„Dječje igre“ po 16. put u Buševcu
25.04.2018. / Redakcija
Ogranak Seljačke sloge Buševec u subotu će već 16. godinu zaredom organizirati „Dječje igre“- festival dječjeg folklora.
Na ovogodišnjim Dječjim igrama sudjelovat će KUD „Velika Mlaka“, KUD „Banova Jaruga“, KUD „Koledišće“ (Jezera, Murter), HKUD „Prigorec“ (Markuševec), HKUD „Petar Zrinski“ (Vrbovec) te domaćini Ogranak Seljačke sloge Buševec, a Igre će se u Društvenom domu Buševec održati u subotu, 28. travnja, s početkom u 17 sati.
Buševčani vas pozivaju da budete dio ovog lijepog događaja te da uživate u dječjem pjevanju, plesu i igri.
Zadnje objavljeno

Udarnik pokreće 'rukometnu školicu': Dođite da se zajedno igramo, učimo i razvijamo ljubav prema sportu

Lovac Krešo ponovno u Alkaru: Počinje nova kvizaška sezona, naslov ligaških pobjednika brane Tukani

Promocija knjige “Enzolart” iz Ciklusa crnih knjiga autora Ivana Barana u Galženici

Tečaj hrvatskog jezika za strance na Veleučilištu Velika Gorica

Lukavec stiže u Buševec, Lomnica dočekuje Bunu, obrezinska Mladost gostuje u Velikoj Mlaki

Radovi na goričkom travnjaku privode se kraju, prvenstvo se nastavlja nedjeljnim gostovanjem kod Dinama: Imamo i mi svoje kvalitete
