Dječji odjel Gradske knjižnice prikupio 400 slikovnica u hvalevrijednoj akciji
U sklopu akcije "Čitam, dam, sretan sam - svoju knjigu daruj i tuđe srce obraduj" oku već nekoliko godina organizira Dječji odjel Gradske knjižnice Velike Gorica, zahvaljujući građanima prikupljeno je oko 400 slikovnica. Podsjetimo, akcija je održana početkom veljače, a zbog velikog interesa građana, djece i dječjih vrtića organizatori su produžili rok za prikupljanje dječjih knjiga. Do 22. veljače, prikupljen je cijeli "toranj" slikovnica koje će se, kao i uvijek, namijeniti dječjim ustanovama kako bi razveselile mališane.

Slikovnice će Dječji odjel darovati DV Čarobna šuma, novom područnom objektu DV Ciciban te Udruzi Krijesnica, istaknuli su organizatori akcije te uputili zahvale svima koji su sudjelovali i donirali slikovnice.
Inače, Dječji odjel Gradske knjižnice Velika Gorica kroz ovu je dugogodišnju akciju prikupljene slikovnice darovao velikogoričkim vrtićima, Domu zdravlja, knjižnicama škola stradalih u potresu, djeci hrvatskog govornog područja koja žive na području Sjeverne Rajne-Vestfalije i drugima.
Mlade nade goričkog rukometa na prestižnom turniru u Kataloniji: Ovo je nagrada našim dečkima za naporan rad i odricanje tijekom cijele sezone!
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske