Dječji susreti u Ščitarjevu: Oni su mali, ali čuvaju folklornu baštinu kao veliki
12.11.2023. / Ivana Ćurić
U Ščitarjevu su jučer održani Dječji folklorni susreti u organizaciji mjesnog kulturno-umjetničkog društva.
Na susretima se okupilo dvjestotinjak malih folkloraša koji su publici u dvorani osnovne škole pokazali kako čuvaju folklornu baštinu i u tome uživaju.
Prigodne pozdravne riječi uz organizatore uputili su i predsjednik Gradskog vijeća Darko Bekić i dožupan Ervin Kolarec,a potom su mališani poveli pjesmu i ples.
Nastupili su FA Šiljakovina, KUD Slavuj iz Bukevja, Dječji vrtić Budućnost iz Zagreba, Kud Čiče iz Novog Čiča, KUD Orač iz Male Mlake, KUD Graničar iz Križa te Ogranak seljačke sloge Buševec.
(Foto:Facebook, Fa Šiljakovina)
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Gradski derbi odbojkašica: Hokice su dobile prvi ovosezonski dvoboj, OK Velika Gorica traži revanš
FOTO Dan crvenih haljina u Novom Čiču: Poslana snažna poruka ženama da ne zanemaruju vlastito zdravlje i preveniraju moždani udar
Veliko slavlje goričkih odbojkaša u Kaštelima, u subotu na svom parketu dočekuju goste iz Nuštra
Hrabro turopoljsko srce: Maleni Jakov iz Kobilića lice kampanje povodom Svjetskog tjedna djece s prirođenim srčanim greškama
[VIDEO] Nezaustavljivi Ante: Budimir zabio u novom slavlju Osasune
Carević: Utakmica je od samog starta otišla u smjeru u kojem je očito trebala ići