„Do kraja svijeta i natrag” - večeras poslušajte o Južnoj Americi!
Uđete li večeras u knjižnicu Velike Gorice, možda ćete se naći u najvećoj slanoj pustinji na svijetu, ili pak vidjeti led i glečeri nevjerojatne Patagonije, hodati jednom od najljepših planinarskih staza na svijetu, a možda ćete čuti i najveće slapove na svijetu, ploviti najvišim jezerom na svijetu i zaviriti u plutajuće kuće u kojima živi autohtoni narod stariji od Inka.
Što se ne propušta u šarenim zemljama Južne Amerike, kada ih je najbolje posjetiti i kako je kad žena putuje sama južnoameričkim prostranstvima možete saznati na predavanju večeras, 31. svibnja u 18 sati na Središnjem odjelu Gradske knjižnice Velika Gorica.
Predavanje će držati Riana Petanjek, široj publici kao urednica i voditeljica putopisne tv emisije Coolturist na Novoj TV, autorica putopisa u časopisu Auto Klub te autorica knjige putopisa „Slane banane”, čije je treće izdanje u prodaji.
Nedjeljni derbi Poleta i Lomnice u Buševcu, Lukavec i Jelačić pred svojim navijačima, Gradići u Bedenici igraju utakmicu istine
Hat-trick Božidara Karamatića u devetom proljetnom slavlju Meštrice, Posavec u nedjelju može potvrditi naslov prvaka
[VIDEO] Budimir opet zabio: Osasuna ispustila dva pogotka prednosti kod 'davljenika' i napravila krivi korak u borbi za Europu
Podrška roditeljima: Besplatna radionica o dojenju i trudnički tečaj
Dio grada bez vode u ponedjeljak i utorak
Promocija knjige 'Ožiljci bez rana' Ljiljane Haidar Diab