'Dobro će vam doći kada mali dlakavci potrgaju kupljene': Naučite kako svom ljubimcu napraviti igračku!
18.06.2020. / Petar Brnada
Krajem ovog tjedna u Goričkom klubu mladih imat ćete priliku sudjelovati na zanimljivoj i praktičnoj radionici gdje ćete moći naučiti kako vrlo brzo i jednostavno napraviti svom ljubimcu igračku.
Iz GKM-a kažu da će se radionica izrade igračaka, i dalje uz mjere opreza, održati na terasi Goričkog kluba mladih (Dom kulture Galženica, 2. kat) u petak, 19. lipnja, a sve što je potrebno ponijeti sa sobom na radionicu jest jedna do dvije stare majice i po mogućnosti vlastite škare.
-Sve izrađene igračke biti će donirane u Sklonište za životinje Velika Gorica, a vama zauzvrat poklanjamo znanje koje će vam dobro doći kada vaši mali dlakavci potrgaju kupljene igračke- poručila je Emily Nović iz Goričkog kluba mladih.
Zadnje objavljeno
Pomoćni biskup mons. Vlado Razum predvodit će misno slavlje na župnu svetkovinu u Navještenju
Novi tjedan započni dobrim djelom: Počinje trodnevna akcija dobrovoljnog darivanja krvi
Veliki susjedski okršaj Jelačića i Poleta u Vukovini, Lomnica gostuje u Kučama, derbi začelja Dinama i Meštrice u Novom Čiču, Obrezinci stižu u Lekneno!
Dan s kontrolorima parkiranja: Cijena parkinga u Gorici ista je već godinama, a da sustav funkcionira brinu kontrolori VG Komunalca
Carević otkrio na što treba pripaziti protiv Rijeke, igrači na Tuđmancu razveselili najmlađe navijače
Gorički Šumoborci aktivni u Karlovcu: Volonterski obnavljaju Rečičke lugove sadnjom hrasta lužnjaka