Drvo – papir – knjiga: Okušajte se u foto natječaju Gradske knjižnice
20.10.2020. / Ivana Ćurić
Tijekom Mjeseca hrvatske knjige koji traje od 15. listopada, do 15. studenog, Gradska knjižnica Velika Gorica poziva vas da se okušate u foto natječaju: napravite fotku knjige u prirodi, pošaljite na mail knjižnice i budite dio postava koji će biti predstavljen kao izložba u našem gradu.
Tema foto-natječaja je "Knjiga u prirodi", fotografije mogu biti u koloru ili crno-bijele, u digitalnom obliku, do 3 MB veličine, a jedan autor može sudjelovati s najviše pet fotografija. Najbolji rad Gradska knjižnica nagradit će jednogodišnjim članstvom.
Fotografije šaljite putem e-mail-a Knjižnice Galženice na galzenica@knjiznica-vg.hr uz obavezne osobne podatke i kontakt, rok za predaju je 15. studeni. Detalje natječaja možete pogledati OVDJE.
Zadnje objavljeno
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićena vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova