Dva dana uz glazbu učenika Umjetničke škole
18.12.2018. / Ivana Ćurić
Večeras i sutra u Velikoj Gorici održat će se dva koncerta učenika Umjetničke škole Franjo Lučić.
Prvi božićni koncert slijedi danas u 19:30 sati u dvorani Galženica. Na Božićnom koncertu tradicionalno se predstavljaju goričkoj publici probrana dostignuća polaznika UŠ Franje Lučića, s marom i žarom pripremana tijekom prvoga dijela školske godine pod brižnom skrbi školskih pedagoga. Nakon prvog koncerta u dvorani škole, drugi, u dvorani Galženica, nastavlja predstavljati soliste glazbenih odjela škole.
U srijedu s početkom u 19:30 sati slijedi drugi koncert za goričku publiku i to u dvorani Gorica POUVG-a. Nakon solista glazbenih odjela i ansambli Umjetničke škole Franje Lučića uljepšat će svojim koncertom vrijeme adventa u našem gradu.
Zadnje objavljeno
Mon Ami uvršten u najprestižniji svjetski gastronomski vodič, MICHELIN Guide
Grozdovi vinogradari na stručnom putovanju u Bizeljsko: Učenje, degustacije i jačanje prekogranične suradnje
HEP za petak najavio nastavak radova u Velikoj Buni
Međunarodna nagrada Turističkoj zajednici Zagrebačke županije, posebno istaknut prekogranični projekt "InterWine"
FOTO: Počela ugradnja prvog betonskog nosača budućeg Selečkog mosta
Osnovnoj školi Nikole Hribara odobren novi Erasmus+ projekt "Misli zeleno, djeluj zajedno"