Novosti Sport Događanja

FOTO Barbarice se pune dojmova vratile s festivala u Turskoj: Predstavile Hrvatsku i Veliku Goricu u najboljem svjetlu

02.05.2025. / Maja Peranić

Mažoretkinje Plesnog kluba Barbara vratile su se sa svog puta u Istanbul gdje su naš grad i našu zemlju predstavljale u najboljem mogućem svjetlu.
Uz još četiri tima iz Hrvatske Barbarice su nastupile na Međunarodnom mažoret festivalu.

-Defile duž turističke destinacije uz more u srcu Istanbula, predvodila je Ivana Galir sa hrvatskom trobojnicom. Nakon sjajnog defilea uslijedio je festivalski program na prekrasnoj pozornici uz more koji su Barbarice, ali i ostali hrvatski timovi izveli sjajno i tako još jednom osvjetlala obraz grada Velike Gorice, HUMT-a, svojih trenerica i vodstva kluba - istaknuli su iz kluba.

Na festivalu su se Barbarice predstavile s pet koreografija.

Osim službenog dijela koji su uspješno odradile, Barbarice su i turistički razgledavale veličanstveni Istanbul u kojem su boravile šest dana. Pune dojmova vratile su se u Veliku Goricu, a ovim putem prenosimo fotografije s njihova međunarodnog gostovanja.

Galerija slika

FOTO Barbarice se pune dojmova vratile s festivala u Turskoj: Predstavile Hrvatsku i Veliku Goricu u najboljem svjetlu FOTO Barbarice se pune dojmova vratile s festivala u Turskoj: Predstavile Hrvatsku i Veliku Goricu u najboljem svjetlu FOTO Barbarice se pune dojmova vratile s festivala u Turskoj: Predstavile Hrvatsku i Veliku Goricu u najboljem svjetlu

Podijeli