FOTO Mini Legacy opet u akciji: Na dječji odjel KBC-a Rebro poslali čak 900 plišanaca i 50-ak slikovnica!
Humanitarnoj akciji Igračkom do dječjeg osmijeha priključila se i velikogorička osnovna škola Eugena Kumičića čiji su učenici kroz tjedan dana prikupljali plišance i slikovnice za djecu na KBC-u Rebro.
Kako javljaju iz škole, jučer su sestri Bernardici dostavili na KBC Rebro ukupno 900-tinjak plišanaca i 50-ak slikovnica, a ujedno su napisali i poruku kojom su poslali podršku svoj djeci u nadi da će ih sve donirane igračke razveseliti u teškim situacijama kroz koje moraju prolaziti.

Učenici koji su i članovi Mini Legacyja, taj veliki posao odradili su pod vodstvom svojih učiteljica Lidije Tomić i Davorke Ilečić.

-Sve su ih zapakirali i ukrasili, njih 900-tinjak plišanaca i oko 50-ak slikovnica. Naš Lovrek im je pomogao u prijevozu prikupljenih donacija. Zahvaljujemo svima koji su nas podržali u ovoj akciji- poručila je učiteljica Ilečić.
Tradicionalni „Božić u Rožincu“ uz proglašenje najukrašenije kuće i najboljih kolača, dolazak Djeda Mraza i kuhano vino
Turistička zajednica Zagrebačke županije predstavila novi suvenir i planove za iduću godinu
Preminuo mons. Juraj Jerneić, služio je u Navještenju i Velikoj Mlaki
Jenki bi bio ponosan: Damjan Rudež uveličao završnicu, mlade nade Đakova obranile naslov pobjednika Memorijala Silvije Jenkač Jenki
Kampanja #PlantHealth4Life u Zračnoj luci upozorila putnike što smiju donijeti u koferu
Provjerite blagdansko radno vrijeme klizališta i panoramskog kotača na Adventu u Gorici