FOTO Na mostu na Kupi uoči Svih svetih i Dušnog dana zapaljene svijeće za poginule branitelje i civile
30.10.2019. / Petar Brnada
Povodom Dana Svih svetih i Dušnog dana, delegacija Zagrebačke županije i Grada Velike Gorice danas je položila vijence i zapalila svijeće na spomen obilježju na mostu na rijeci Kupi u općini Pokupsko.
Svijeće i vijenci položeni su za sve poginule hrvatske branitelje i civile u Domovinskom ratu, a u ime Grada Velike Gorice položio ih je zamjenik gradonačelnika, Ervin Kolarec, koji je počast stradalima odao uz župana Zagrebačke županije, Stjepana Kožića, te načelnika Općine Pokupsko, Božidara Škrinjarića.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Danas akcija čišćenja okoliša uz Jezero Čiče, postavlja se kontejner na poluotok
Velika Gorica uključena u razvoj prekogranične apiturističke destinacije: Održana prva radionica projekta Let it BEE
Mlade nade goričkog rukometa na prestižnom turniru u Kataloniji: Ovo je nagrada našim dečkima za naporan rad i odricanje tijekom cijele sezone!
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci