FOTO Svečana promocija na Veleučilištu Velika Gorica: Diplome primilo 145 studenata
U svečanoj atmosferi i uz prisutnost ponosnih obitelji i prijatelja u dvorištu Veleučilišta Velika Gorica, u petak 12. srpnja, svečano je promovirano 145 novih diplomanta. Uz prisustvo brojnih članova obitelji i prijatelja, 117 prvostupnika i 28 magistara struke primilo je svoje diplome, obilježavajući kraj njihovog akademskog puta i početak novih profesionalnih izazova.

Vršiteljica dužnosti dekana, dr. sc. socio. Tamara Čendo Metzinger, prof. struč. stud., dipl. soc., naglasila je značaj postignuća svih diplomanata i zaželjela im uspjeh u budućim profesionalnim izazovima.
"Vaš trud i posvećenost su se isplatili, sada vas s ponosom zovem „kolegama" istaknula je dr. sc. Čendo Metzinger u svom obraćanju okupljenima.

Diplomanti su dali svečanu prisegu, potvrđujući svoju predanost etičkim principima i profesionalnom integritetu Veleučilišta.

Ova promocija još jednom je potvrdila visoke standarde obrazovanja na Veleučilištu Velika Gorica koje je prepoznato po svojoj kvaliteti, modernim programima i angažiranim profesorima. Želimo svim diplomantima puno uspjeha i sreće u njihovim budućim pothvatima i karijerama.
(tekst i foto: Sandra Sarija)
Galerija slika
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova