FOTO Tamburaši HRT-a zasvirali u čast hrvatskim braniteljima uz brojna glazbena imena
U čast hrvatskim braniteljima, posebno pripadnicima 153. brigade HV-a, topničke postrojbe „Baterija B1“ i Zdruga Nikola Šubić Zrinski, u Kravarskom je održan tradicionalni koncert Tamburaškog orkestra HRT-a.
U Crkvi Uzvišenja Svetoga Križa, uz Tamburaški orkestar nastupili su Ivana Kindl, Boris Ćiro Gašparac, Barbara i Rajko Suhodolčan, VIS Jane, Dražen Kurilovčan, KUD Kravarsko, crkveni zbor Župe Uzvišenja Svetog Križa, Zvonko Kompes, Dražen Lučan i vlč. Ljubo Vuković, a orkestrom je i ovog puta ravnao Siniša Leopold.

Na koncertu je bio i ministar hrvatskih branitelja Tomo Medved te, uz ostale, izaslanik predsjednika Hrvatskoga sabora i gradonačelnik Velike Gorice Dražen Barišić, predsjednik Skupštine Zagrebačke županije Mato Čičak i potpredsjednik Županijske skupštine Zvonko Kunić.

Organizator koncerta, održanog po 29. puta, bila je Općina Kravarsko, a pokrovitelji Ministarstvo hrvatskih branitelja i Zagrebačka županija.
Foto: Zagrebačka županija
Galerija slika
Mlade nade goričkog rukometa na prestižnom turniru u Kataloniji: Ovo je nagrada našim dečkima za naporan rad i odricanje tijekom cijele sezone!
Zbog radova na cjevovodu dio Mraclina u srijedu bez vode
Fešta na užarenom goričkom pijesku: Josip Pribanić i Daniel Pokeršnik te Lorena Bosnar Zelenika i Mia Ninčević pobjednici 11. Gorica Opena
Dajte svoje mišljenje o pravilima na gradskim grobljima: U tijeku javno savjetovanje o novoj odluci
Ljeto uz poklone u KTC-u u Velikoj Gorici: Posjetite supermarket i osvojite nagrade!
Velikogorički vinari opet uspješni na 58. izložbi vina kontinentalne Hrvatske