
Galerija Trumbetaš poziva likovne amatere i udruge na izlaganje u idućoj godini
Galerija Trumbetaš koja djeluje pri Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica raspisala je natječaj za izlaganje u 2026. godini.
Natječaj je usmjeren prema izlaganju neafirmiranih i manje afirmiranih likovnih umjetnika, likovnih amatera, ali i izložbama u organizaciji udruga te obrazovnih ustanova s područja grada Velika Gorica.
Fizičke osobe (umjetnici) mogu podnijeti jedan prijedlog za izlaganje, a pravne osobe (udruge, umjetničke organizacije, obrazovne ustanove) do maksimalno tri prijedloga za izlaganje u Galeriji Trumbetaš tijekom 2026. godine.
Prijave trebaju sadržavati:
ime, prezime i kontakt (broj mobitela i e-adresu) autora/ice; za pravne osobe navesti i naziv udruge, ustanove ili umjetničke organizacije koja prijavljuje izložbu
životopis autora/ice
osnovne informacije o izložbi: naziv, koncept i opis (do 500 riječi)
vizualni materijal
tehničke specifikacije za realizaciju rada
Rok prijave je do 10. kolovoza 2025.
Prijave se šalju e-poštom na adresu: galerija.trumbetas@pouvg.hr s naznakom „ZA IZLAGANJE U 2026. GODINI“.
Više o javnom pozivu pogledajte OVDJE.

Ulaganje od 50 milijuna eura realizirano u Velikoj Gorici: Grupacije SIAD i SOL otvorile novo postrojenje

Radovi na gradskoj tržnici u punom jeku: Nadstrešnica će biti čelične konstrukcije, a radi se i oborinska odvodnja

Rekonstrukcija ulice Matice hrvatske kreće u ponedjeljak

Stand up komičar Aleksandar Lazić otvara BUŠ KUŠ u Buševcu

Gorički gimnazijalac Ante Matković ostvario maksimalan rezultat na državnoj maturi iz matematike!

Buka od preleta Rafalea uznemirila građane, MORH: „Buka je jača tijekom niske naoblake”
