GČ Pleso moli za pomoć: Naš susjed izgubio je suprugu i ostao samohrani otac troje djece
Gradska četvrt Pleso izvjestila je na svojoj stranici o jednom tužnom događaju koji je potresao ovo naselje. Nakon smrti supruge baš na njegov imendan, skromni Nikola postao je samohrani otac troje djece, a iz Gradske četvrti apeliraju na građane da mu pomognu zajedno koliko tko može.
-U srijedu, 06.12.2023.godine, nenadano je preminula naša susjeda iz Kotrmanove ulice Nataša Špindler Ančić (43), majka troje malene djece - Svena, Noaha i Erica. Njezin suprug Nikola, sada samohrani otac, ostao je suočen s izazovima financijske podrške za Natašinu sahranu i svakodnevnih potreba za obitelji. Njihova borba s bolešću majke i do sad je već bila teška, jer obitelj se nalazi u podstanarskom stanu, a otac Nikola je jedini radio. Molimo vas od srca, ako možete, da pridonesete financijski, koliko tko može, kako bismo zajednički barem malo pomogli ovoj skromnoj obitelji u ovako teškom razdoblju. Svaka Vaša donacija će im biti od velike pomoći-napisali su.
(foto:Ilustracija,Pixabay)
Otvorena javna rasprava o izmjenama Prostornog plana Velike Gorice: Imate priliku dati mišljenje o budućem izgledu grada
Proslava Antunova u Črnkovcu: Mještani se družili i slavili sveca zaštitnika svog naselja
DVD Buševec organizira 14. memorijal Josipa Robića-Habe, vatrogasno natjecanje djece i mladeži
Učenik OŠ Eugena Kvaternika Anđelko Zena dobitnik nagrade Obrtničke komore Zagreb
Barbarice okupile mažoretkinje iz više županija u Velikoj Mlaki
Mladi vozač s 1,17 promila prošao kroz crveno: Policija u tri dana evidentirala 38 prekršaja