GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Povodom Dana antifašističke borbe, koji se obilježava 22. lipnja, Ivana Mlinar, predsjednica Gradske organizacije i Kluba gradskih vijećnika SDP-a sa suradnicima odala je počast sudionicima antifašističkog pokreta, čija je žrtva, priopćili su, postavila čvrste temelje slobode, pravednosti, zajedništva i mira na kojima danas gradimo suvremeno hrvatsko i europsko društvo.
-Antifašizam predstavlja trajnu civilizacijsku vrijednost, ustavni i čvrst temelj naše domovine. Ovim danom obilježavamo povijesni trenutak koji se usprotivio tiraniji i fašizmu i upravo te povijesne vrijednosti predstavljaju trajni poticaj za izgradnju bolje i tolerantnije zajedničke budućnosti – poručili su iz gradskog SDP-a.
-Povijest nitko od nas ne može promijeniti, ali smo iz nje dužni svi učiti te stoga svim građankama i građanima Republike Hrvatske, kao i naše Velike Gorice želimo miran i dostojanstven praznik - naglasila je Ivana Mlinar.
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...