Goričani darovali 261 dozu krvi
28.03.2017. / Juraj Odrčić
Gradsko društvo Crvenog križa Velika Gorica na prošlotjednim akcijama dobrovoljnog darivanja krvi prikupilo je 261 doza.
-Zahvaljujemo se svim dobrovoljnim darivateljima krvi koji su se odazvali akciji i koji su darujući dio sebe spasili život ili zdravlje nepoznatom primatelju. Također se zahvaljujemo Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica na mogućnosti da akcije organiziramo u njihovom prostoru-poručili su iz GD Crvenog križa.
Slijedeće akcije dobrovoljnog darivanja krvi slijede odmah nakon Uskrsa, 18. travnja, od 10,00-18,00 sati i 19. travnja od 08,00-14,00 sati u prostorijama Doma kulture Galženica.
(foto: arhiva GDCK Velika Gorica)
Zadnje objavljeno
Emotivna priča o tragičnom gubitku: Drago Hedl Velikogoričanima predstavio svoj roman "Matija"
VG Čistoća najavila veliku kontrolu spremnika za miješani komunalni otpad!
"Čuvajmo baštinu": Svoj rad na očuvanju tradicije našeg kraja predstavio Goran Postić
Umjetnička škola Franje Lučića otvara pripremno obrazovanje suvremenog plesa za djecu
Bliži se Noć kazališta: U Gorici pogledajte "Stambeno pitanje", ulaznice su već u prodaji
Uskoro Dani okusa Zagrebačkog kraja: Mon Ami i Babriga pripremili ukusne menije po posebnim cijenama