Goričke gimnazijalke županijske prvakinje u košarci! Plasirale se na državno natjecanje
Odlične sportske vijesti stižu sa županijskog natjecanja u košarci koje se održalo u utorak, 24. ožujka, u Ivanić-Gradu. U ženskoj konkurenciji sudjelovalo je šest ekipa, a pobjedu su odnijele učenice Gimnazije Velika Gorica.
-Ždrijeb je odlučio da GVG djevojke igraju protiv Dugog Sela i Zeline. Skupinu smo prošli bez problema, pobijedivši u obje utakmice velikom koš razlikom i to bez naše najbolje igračice, Borne Benković, koju smo čuvali za veliko finale. U tom finalu čekala nas je ekipa djevojaka iz Zaprešića koja je također u svojoj skupini osvojila prvo mjesto bez problema. Djevojke iz Zaprešića su jedna jako dobro posložena ekipa, pokrivene na svim pozicijama s jako dobrim rosterom. Očekivala se jedna izjednačena bitka, međutim, kada je najpotrebnije, naše djevojke, predvođene Bornom, pokazale su pravu snagu. Pobjeda niti u jednom trenutku nije došla u pitanje te smo Zaprešić pobijedili s 14 poena razlike – izvijestio je trener, Gordan Polan, prof. izvrstan savjetnik.

Nakon osvojenog naslova županijskih prvakinja djevojke će nastupiti na završnici državnog natjecanja koje će se održati od 15. do 17. travnja u Poreču.
-Ovim natjecanjem GVG sport je zaokružio sezonu, plasiravši se na čak sedam državnih završnica. Bilo bi lijepo jedan takav uspjeh oplemeniti nekom medaljom u Poreču – dodao je profesor.
(foto: Gimnazija Velika Gorica)
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova
Završnica sezone Štoos teatra uz koncertno čitanje fragmenata dramskog i pjesničkog opusa Zorice Radaković
GO SDP-a obilježila Dan antifašističke borbe
Carević okuplja goričke nogometaše, vjeruje da će Vatreni protiv Paname biti pravi: Budimir bi trebao doći do izražaja...
Mlada nada Gorice na pripremama za Europsko prvenstvo u Walesu: Luka Vrzić na popisu izbornika Oreščanina