Gorički SDP-ovci polaganjem vijenaca obilježili Dan antifašističke borbe
22.06.2022. / Redakcija
Predstavnici Gradske organizacije SDP-a Velike Gorice povodom obilježavanja Dana antifašističke borbe zajedno su s članovima Udruge antifašističkih boraca i antifašista Grada Velike Gorice položili su vijence na dvije lokacije na gradskom groblju i to ispred Spomenika poginulim braniteljima u Domovinskom ratu "Golubica" te Spomen kosturnice partizanskim borcima.
- Danas, na Dan antifašističke borbe s velikim pijetetom prisjećamo se svih onih koji su dali svoje živote u borbi protiv najvećeg zla u povijesti čovječanstva. Dužnost nam je očuvati civilizacijske tekovine antifašističkog pokreta i njihov značaj kao sastavni dio današnjice. Vječna im slava i hvala! - poručili su SDP-ovci.
Galerija slika
Zadnje objavljeno
Francuski krilni napadač 'sletio' u Goricu na startu priprema za novu sezonu: Klub ima jasnu viziju...
Vikend na goričkim cestama: Dvanaest nesreća, tri uhićenih vozača, rekorder s 2,2 promila skrivio prometnu u Kolarevoj
[FOTO] Partizanovci ponovno slavili na Udarniku
HEP najavio radove: Bez struje u Kozjači, Šiljakovini i Velikoj Buni
Udruga umjetnika "Spark" sudjelovala u programu Ivanja u Novom Čiču
Kreativnost bez granica: U ARTKVART-u održana završna izložba dječjih radova